Dbałość o detale

Główną ideą projektową rezydencji Kellera Park było stworzenie kameralnego budynku kamienicznego, nawiązującego stylistyką oraz formą do budynków klasycznych z początku XX wieku. Dzięki przestronnym tarasom oraz stopniowaniu wysokości budynku udało się również nawiązać do marinistycznych inspiracji Inwestora, łącząc je z wertykalną ekspozycją elewacji frontowej inspirowanej wysublimowanymi elementami art deco. Siłę projektu stanowią indywidualnie zaprojektowane detale architektoniczne oraz starannie dobrane materiały. Wysoka, bezkompromisowa jakość wykonania czyni z projektu produkt nieszablonowy, wyróżniający się spośród ogólnie panującej stylistyki oraz estetyki na rynku warszawskim.
Mariusz Mieszkalski
Architekt
Kellera Park Residence to budynek apartamentowy zaprojektowany w stylu przedwojennej Warszawskiej architektury. Wnętrze części publicznej musiało konsekwentnie dopełniać całości. Pilastry kamienne, które idealnie podkreślają wysokość hollu nawiązują do elewacji budynku. Kryształowe żyrandole, marmurowe posadzki, patynowany mosiądz oraz kształty mebli, oświetlenia czy wzory materiałów miały przywodzić na myśl styl art deco.
Praca przy projektowaniu wnętrz Kellera Park Residence pochłonęła mnie nie tylko czasowo, ale także emocjonalnie. Projekt był trudny i wymagający. Inwestor zwracał szczególną uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Powstało wnętrze dopracowane w najdrobniejszym szczególe, niebanalne i wyrafinowane. Praca przy inwestycji Kellera Park Residence to była w najwyższym stopniu przyjemność i pasja o której marzy wielu architektów.
Artur Klimkiewicz
Architekt wnętrz

Od dnia 25 maja 2018 roku Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane zgodnie z zasadami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Przeczytaj naszą Politykę prywatności i dowiedz się więcej. Ponadto ta strona używa Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności oraz na używanie Cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję