Spółka Park Point została założona w 2011 roku przez dwóch przyjaciół, dla których stała się urzeczywistnieniem ich wspólnej pasji. Reprezentowana jest przez doświadczoną kadrę, pod czujnym okiem założycieli.

Park Point to również nowa jakość na rynku polskim. Nasze inwestycje przygotowywane są przez renomowanych architektów oraz specjalistów budowlanych, dla których wyznacznikiem standardu jest perfekcja.

Dzięki płynnej współpracy z zaufanymi wykonawcami nasz klient otrzymuje produkt pewny, sprawdzony i dostosowany do jego indywidualnych potrzeb a także wyjątkowy, wyróżniający się na tle konkurencji.

Nowatorskie rozwiązania, reagowanie na bieżące, niszowe zapotrzebowania ze strony Klientów oraz najwyższa, bezkompromisowa dbałość o detal to czynniki stanowiące o jakości Park Point.
  • Projekt:
  • Wyróżnienie:

Od dnia 25 maja 2018 roku Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane zgodnie z zasadami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Przeczytaj naszą Politykę prywatności i dowiedz się więcej. Ponadto ta strona używa Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności oraz na używanie Cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję