• Klimatyzacja

  W budynku dostępna jest klimatyzacja centralna z możliwością opcjonalnego wpięcia wybranego apartamentu w system chłodzenia.

 • Stropy o zwiększonych parametrach akustycznych

  Dbając o Państwa prywatność w budynku zaprojektowano stropy o podwyższonych parametrach akustycznych.

 • Ściany o zwiększonych parametrach akustycznych

  Ściany o zwiększonych parametrach akustycznych to gwarancja ciszy, spokoju i prywatności.

 • Wysokie, mahoniowe okna

  Okna o niestandardowej wysokości gwarantują maksymalne doświetlenie apartamentu oraz pozwalają w pełni czerpać z walorów otoczenia. Do ich produkcji użyto drewna mahoniowego, zapewniając wieloletnią trwałość oraz wykończenie najwyższej jakości.

 • Dwukondygnacyjny garaż podziemny

  Pod budynkiem rezydencji zlokalizowany został dwukondygnacyjny garaż podziemny do Państwa dyspozycji. Jest to praktyczne a zarazem estetyczne rozwiązanie, dzięki któremu atmosfera kameralnej ciszy i spokoju nie została naruszona.

Od dnia 25 maja 2018 roku Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane zgodnie z zasadami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Przeczytaj naszą Politykę prywatności i dowiedz się więcej. Ponadto ta strona używa Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności oraz na używanie Cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję